Hakkımızda

HAKKIMIZDA:

2003 Yılında İZMİR’ de kurulan 2010 yılında yeni unvanımız Egemen Ecza Deposu İlaç Medikal Tıbbi Malzeme San. Tic. Ltd. Şti. olarak ilaç, aşı, premiks, kanatlı ve pet ürünlerinde hizmet vermekteyiz.

 Sektördeki yenilikleri takip ederek, hizmeti ön planda tutarak, profesyonel ve kurumsal bir depo kimliğiyle İzmir, Manisa, Uşak, Muğla, Aydın, Denizli, Burdur, Isparta, Antalya illerinde hizmet veren, bölgelerinde lokal olarak çalışan, profesyonel bir takımla, iş ortaklarına hizmet vermekteyiz.

 Egemen Ecza Deposu İlaç Medikal Tıbbi Malzeme San. Tic. Ltd. Şti. kaliteli hizmet anlayışını ISO 9001:2000 sertifikası ve TÜRKAK belgesiyle standartlaştırmıştır. Bu belgeyle kurumsal kimliğini ön plana çıkararak hizmet anlayışını bir adım daha ileriye götürmüştür.

 Hizmetin standardı ve kalitesinin olmazsa olmazlarından olan satış ekibini sürekli hizmet içi eğitimlerle donatan, bilgi ve becerilerini geliştirmek için satış ve pazarlama eğitimleri ile gelişmelerine destek olan depomuz “en iyi yatırımın insan olduğu” fikrinden ödün vermemiştir.

 Hizmetin uzun bir maraton olduğu düşüncesiyle bizler üretmeye ve iş ortaklarımızla bu yolda

Paylaşarak ilerlemeye devam edeceğiz…